Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Keltu

Désolé, cet article est seulement disponible en Lituanien et Anglais. Pour le confort de l’utilisateur, le contenu est affiché ci-dessous dans la langue par défaut du site. Vous pouvez cliquer l’un des liens pour changer la langue du site en une autre langue disponible.

Keliauti į Vilnių iš Europos ir Skandinavijos galima ir keltu. Patogiausia atvykti keltu iš Švedijos (Karlshamno) ir Vokietijos (Kylis / Zasnicas).

Keliaujant keltu galima pasiimti savo automobilį ar kemperį ir atvykus į Klaipėdos uostą pratęsti kelionę link Vilniaus su savo transporto priemone. Nuo Klaipėdos iki Vilniaus yra tik šiek tiek daugiau nei 3 valandos kelio automobiliu, vykstant E85 keliu. Su automobiliu galima plačiau susipažinti su apylinkėmis, aplankyti pakeliui esančius miestus ir nereikia naudotis miestų viešuoju transportu.

Kelionės keltu turi daug privalumų, čia netaikomi bagažo apribojimai, todėl galima vežtis daugiau daiktų, pirkinių. Po kelionės automobiliu galima pailsėti nakvojant laive.

Daugiau informacijos apie atvykimą keltu į Lietuvą/Vilnių:

www.dfdsseaways.co.uk/ferry-routes/other-routes/ (Kylis-Klaipėda / Zasnicas-Klaipėda / Karlshamnas-Klaipėda)
www.tallink.com  (Stokholmas-Ryga) – 3 valandos 30 minutės kelio automobiliu į Vilnių vykstant E67 ir E272 keliais