Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Reguliarios ekskursijos UŽSIENIO KALBOMIS

Reguliarios ekskursijos pėsčiomis

Jei atvykote į Vilnių vienas ir norite susipažinti su miestu, pamatyti gražiausias jo vietas, kviečiame prisijungti prie ekskursijos „Atraskite Vilniaus senamiestį“. Ekskursijos vyksta nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. šiomis kalbomis:

11 val. pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais – anglų kalba;
11 val. antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais – vokiečių kalba;
11 val. antradieniais, penktadieniais ir šeštadieniais – rusų kalba.

Ekskursijų pradžia – prie Turizmo informacijos centro (Pilies g. 2).
Ekskursijų trukmė – 2 val.
Bilieto kaina – 10 eurų, su Vilnius Pass nemokamai.

Bilietus galite įsigyti Vilniaus turizmo informacijos centruose. Bilietai yra nekeičiami ir atgal negrąžinami, todėl kiekvieną kartą prieš perkant bilietus apsvarstykite, ar galėsite atvykti į renginį ir kokio kiekio bilietų Jums reikia. Organizatorius taip pat neatsako, jei bilietas dėl Jūsų kaltės buvo pamestas ar sugadintas ir dėl to prarado savo funkcionalumą.

Apie ekskursiją
Didžiausiame Rytų Europos senamiestyje persipina bemaž visi architektūros stiliai: gotika, renesansas, barokas, klasicizmas. 1994 m. UNESCO įtraukė Vilniaus senamiestį į Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą. Dalyvaukite pažintinėje ekskursijoje, pajuskite nepakartojamą istorinio Senamiesčio atmosferą ir atrasite vietas, į kurias norėsite sugrįžti dar ne kartą.

Vilniaus rotušės aikštė – kadaise virė miesto gyvenimas, o dabar vyksta kasmetinės mugės, šventės ir daugybė kitų renginių, palaikančių neblėstančią aikštės gyvybę. Didinga, legendomis apipinta Gedimino pilis, nuo kurios bokšto atsiveria nepakartojama senamiesčio panorama. Katalikams gerai žinomi Aušros Vartai ir juose esantis Dievo Motinos paveikslas, garsėjantis stebuklinga galia. Vilniaus universitetas – viena seniausių ir garsiausių Rytų Europos aukštųjų mokyklų. Grakščiu klasicizmu alsuojantys Prezidento rūmai. Žemutinės pilies teritorijoje stūksanti prakilni Arkikatedra bazilika, menanti Mindaugo laikus. Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencija, menanti garsius bei kilmingus valdovus. Tai tik dalis Vilniaus, kurį norime Jums parodyti ir kuriame atrasite neįkainuojamų vertybių.

Taip pat žiūrėkite