Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

EUROPOS PARKAS

+370 5 237 7077
Joneikiškių km., Vilniaus raj.

I–VII nuo 10.00 iki saulėlydžio

Suaugusiems – 9 Eur, studentams – 7 Eur, moksleiviams – 5 Eur, moksleiviams su grupe – 2,5 Eur

Nuolaida su Vilnius City Card

EUROPOS PARKAS

Vilnius City Card -20%

Nuvykę apie 19 kilometrų nuo Vilniaus centro galite rasti vieną įspūdingiausių šiuolaikinio meno muziejų, kur susilieja menas ir gamta. Europos parkas įkurtas 1991 m., siekiant meno kalba įprasminti geografinį Europos centrą. Čia eksponuojama apie 100 įvairių pasaulio menininkų skulptūrų. Tarp jų yra tokių pripažintų kūrėjų kaip Dennisas Oppenheimas, Magdalena Abakanowicz, Solas Le Wittas darbų.

Parke galite pamatyti didžiausią skulptūrą iš televizorių, sukurtą Gintaro Karoso, užfiksuotą „Guinness“ rekordų agentūros bei daug kitų išradingų meno kūrinių, eksponuojamų po atviru dangumi. Čia taip pat veikia muziejaus restoranas, suvenyrų parduotuvė, unikalus paštas, yra galimybė išsinuomoti dviračius.

Kaip nuvykti?

Iš Vilniaus važiuokite Kalvarijų gatve iki Santariškių žiedo, pasukite Žaliųjų ežerų kryptimi ir sekite kelio nuorodas į Europos parką.
Iš Žalgirio stotelės į Europos parką galite nuvykti autobusu Nr. 66, kryptis Skirgiškės (Europos parkas), tvarkaraštį galite rasti interneto svetainėje www.vilniustransport.lt.