Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

AV17 Gallery

+370 617 52272
Totorių g. 5

II–VI 12.00 – 19.00

AV17 Gallery

(AV17) galerija, įkurta 2011 metais, yra viena iš nedaugelio Lietuvoje veikiančių galerijų, pristatanti išskirtinai šiuolaikinio objekto, skulptūros, instaliacijos ir konceptualios juvelyrikos meną. Galerija bendradarbiauja su gerai žinomais šiuolaikinės skulptūros kūrėjais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, taip pat dėmesį skiria perspektyvių jaunų menininkų kūrybiniams ieškojimams pristatyti, siekdama kurti palankų lauką naujoms šiuolaikinio meno paieškoms. Galerija taip pat reprezentuoja savo atstovaujamų menininkų kūrybą tarptautiniu mastu, skatindama lietuvių kūrėjų platesnį pažinimą užsienyje. Neapsiribodama parodomis ekspozicinėse erdvėse, (AV17) yra atvira naujoms bendradarbiavimo galimybėms bei ieško kūrybiškų būdų ir netradicinių lokacijų šiuolaikinio meno pristatymui. Ne tik galerijoje, bet ir už jos ribų, vystoma edukacinė veikla apima neformalius susitikimus su menininkais, kūrybines dirbtuves, paskaitas ir kitus renginius skirtus plačiajai visuomenei.

Pagrindinis galerijos tikslas, pasitelkiant įvairias kūrybiškas bei šiandieniniam žmogui aktualias priemones, populiarinti šiuolaikinį meną tarp skirtingų auditorijų, skatinti jo suvokimą ir domėjimąsi. Lietuvos kontekste (AV17) išlieka unikalia erdve, telkiančia dėmesį skirtingų meno sričių kūrybiniams ieškojimams pristatyti.