Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Amberton Air skraidantis restoranas

+370 616 72345

Amberton Air skraidantis restoranas

Amberton Air – skraidantis restoranas

Bendra „Amberton Air“ ir „Hot Air Lines“ komanda su neslepiamu pasididžiavimu pristato unikalų Baltijos šalyse skraidantį restoraną! Pasinaudokite „Amberton Air“ paslauga ir užsisakykite skrydį oro balionu-restoranu savo šventei, renginiui ar įmonės vakarėliui. Tai išties nepakartojama skrydžio oro balionu ir nuostabaus, vieno geriausių šalies virtuvės šefų – specialiai Jums  atrinkto, maisto sintezė.

Didžiausias bei moderniausias Baltijos šalyse karšto oro balionas, talpinantis net iki 16 asmenų. Skriskite moderniausiu šalyje oro balionu, skanaukite ir mėgaukitės, o mes pažadame jog nuo patirtų įspūdžių atsidursite devintame danguje!

 

Dalyviai: Aptarnaujame 14-16 asmenų grupes.

Trukmė: 1 valandos skrydis (3 valandos su pasiruošimu).

Paslaugą sudaro: Skrydžio instruktažas, skrydis, vakarienė (pirma maisto dalis Jūsų lauks ant žemės prieš pat skrydį, o antra bus patiekta skrydžio metu), parvežimas į starto vietą.

Oro sąlygos: Skrydis oro balionu labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Apranga: Pageidautina medvilninė, dengianti visą kūną. Draudžiama avėti aukštakulniais batais!

Te. nr.: Vilnius: +370 616 72345, Kaunas ir Klaipėda: +370 628 20090
(skrydžiai vykdomi visoje Lietuvoje)