Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Hot Air Lines

+370 611 20911; +370 650 26468
Šv. Ignoto street 3/1-2

12 EUR discount with Vilnius Pass

Nuolaida su Vilnius City Card

Hot Air Lines

Skrydis oro balionu – pramoga, kurią būtina išbandyti bent kartą gyvenime.

Tik įsivaizduokite… Lengvai atsiplėšiate nuo žemės, pakylate arčiau dangaus, o po Jūsų kojomis atsiveria nepakartojami Lietuvos kraštovaizdžiai. Skrydis oro balionu Vilniuje, Trakuose, Kaune, Šiauliuose ar Klaipėdoje – visi jie unikalūs ir skirtingi! Tai labiausiai perkama ir dovanojama mūsų paslauga, garantuojanti 100% įspūdžius.

Žiemos skrydis oro balionu

Nežemiška žiemos pasaka iš oro baliono… Įprasta manyti, kad spalio mėnesį baigiasi skraidymų sezonas, o oro balionai atgula žiemos miegui. Tačiau mes atsisakome pamiršti padanges ir siūlome Jums unikalią progą išbandyti skrydį oro balionu žiemą. Drauge su mumis pakilkite virš Vilniaus arba Trakų apylinkių ir susipažinkite su visiškai kitokiu, galbūt šiek tiek neįprastu Lietuvos kraštovaizdžiu.  Nors žiemos metu dažnai spaudžia šaltukas, jo tikrai nereikia bijoti. Vos pakilus aukštyn, oro baliono degiklių skleidžiama šiluma tampa ypač maloni, o baltu sniegu pasidengęs peizažas primena neregėtos žiemos pasakos motyvus.