Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Leidiniai

Daugiau informacijos apie leidinius gali suteikti Joana Mikulska tel. 8 5 262 9660, 8 694 482 63.
Prašymus dėl leidinių skyrimo galite siųsti el. paštu joana.mikulska@vilnius.lt

Filtras
 • Vilniaus mini gidas

  Spausdintas leidinys. Atsisiųskite ir naudokitės pasiūlymais, kaip praleisti laiką Vilniuje.

  Atsisiųsti

 • Appetising Vilnius: Culinary guide

  Spausdintas leidinys. Kulinarinis Vilnius. 

  Atsisiųsti

 • ROMANTIŠKI ATRADIMAI VILNIUJE

  Spausdintas leidinys. 2018 m. Vilnius, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo Romantiškosios Europos maršrutą, alsuoja romantika. Lietuvos sostinė už kiekvieno kampo slepia meilės istorijas, tereikia žinoti, kur jų ieškoti. Net trumpas apsilankymas įsimins ilgam tyrinėjant siauras akmenines Senamiesčio gatveles, vaikštant žaliuose parkuose, stebint miestą iš paukščio skrydžio oro balionu ar vakarieniaujant žvakių šviesoje. Susipažinkite su Vilniumi – tebūnie tai meilė iš pirmo žvilgsnio.

   

  Atsisiųsti

 • Vilnius – UNESCO pasaulio paveldo miestas

   Elektroninis leidinys. Kviečiame Jus leistis į kelionę po Vilnių, kurio istorinis centras 1994 m. buvo įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą. Keliaudami šiuo maršrutu aplankysite pagrindinius architektūrinius ansamblius. Subtiliai susipynę gotikos, renesanso ir baroko statiniai atskleis jums daugiakultūrinio miesto istorijas.

  Atsisiųsti

 • VILNIUS. RENGINIAI 2020

  Spausdintas leidinys. Kalendoriuje pristatomi tradiciniai Vilniaus ir apylinkių renginiai, vykstantys kiekvienais metais. 2020 metų leidinys parengtas anglų k. Naujausia informacija apie renginius skelbiama svetainėje www.vilnius-events.lt.

  Atsisiųsti

 • Vilnius on Screen

  Leidinys apie filmus, nufilmuotus Vilniuje.

  Atsisiųsti

 • GERIAUSI VILNIAUS RESTORANAI

  Spausdintas leidinys. Šio leidinio puslapiuose surinkti geriausi miesto restoranai, kuriuos rekomenduoja Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija bei Gero maisto akademija. Leidinio puslapiuose pateiktas aprašymas leis artimiau susipažinti su kiekvieno restorano filosofija, šefų meistryste ir garsiausiais patiekalais. Kviečiame pažinti Vilniaus skonių įvairovę.

  Skanaus!

  Atsisiųsti

 • Modernaus Vilniaus gidas

  Spausdintas leidinys. Vilnius – tai ne tik baroko grožis, siauros Senamiesčio gatvelės ir šimtmečius menanti istorija. Vilniuje auga moderni miesto architektūra, skinda šiuolaikinė kultūra ir skleidžiasi pasaulyje garsūs meno talentai. Todėl verta atrasti ir atidžiau pasidairyti po erdves, kuriose sukaupti didžiausi modernaus ir šiuolaikinio meno lobiai, susipažinti su Lietuvos ir pasaulio meno tendencijomis, rasti bendraminčių ir tiesiog gerai praleisti laiką pasisemiant naujų idėjų. Šis gidas pasiūlys apsilankyti ne tik jau garsiose modernaus ir šiuolaikinio meno erdvėse, bet ir supažindins su netradicinėmis meno vietomis. Kur eisite šiandien?

  Atsisiųsti

 • Užupis – nepriklausoma respublika Vilniuje

  Spausdintas leidinys. Užupis – mažiausias, vos 0,6 km² ploto, Vilniaus rajonas, kurį nuo Vilniaus senamiesčio skiria Vilnelės upė. Dešimtojo dešimtmečio pradžioje buvęs gana neramia vieta šiandien Užupis išaugo į gražią menininkų, intelektualų ir verslininkų kaimynystę. 1997 m. balandžio 1 d. lyg juokais, bet iš tiesų rimtai nusiteikę užupiečiai paskelbė nepriklausomybę. O kaip gi nepriklausoma respublika be pinigų, valdžios, himno, konstitucijos, ir, svarbiausia, laisvos dvasios – Užupyje rasite viską.

  Atsisiųsti

 • PATIRK SAVĄJĄ PILIGRIMYSTĖS ISTORIJĄ

  Spausdintas leidinys. Šiuo maršrutu kviečiame prisiliesti prie šventų Vilniaus vietų, pajusti Dievo gailestingumą, įsikvėpti pačius atlikti septynis gailestingumo darbus kūnui ir sielai. Net aplankę vos vieną ar kelias šventas vietas, pajusite, kaip dvasia pakylėja, kaip stiprėja viltis. Pažinkite Vilnių – gailestingumo miestą

  Atsisiųsti

 • Vilnius O’clock

  Spausdintas leidinys.

  Atsisiųsti

 • Very Vilnius

  Spausdintas leidinys. Pramogų idėjas Vilniuje pristatantis gidas anglų kalba skirtas renginių organizatoriams, grupėms ir pavieniams sostinės svečiams. Leidinyje kiekvienas gali rasti sau įdomių pramogų idėjų tiek sostinėje, tiek ir jos apylinkėse.

  Atsisiųsti

 • the good coffee map

  The Good Coffee Map

  Each place featured in THE GOOD COFFEE MAP offers traditional and alternative coffee preparation methods and different facilities that should satisfy every customer’s needs. Each page provides a short description of the establishment, as well as other relevant information like address, website, phone number and opening hours. Additionally, the map uses a handy icon system to highlight what each coffee shop has on offer, making it easier to decide which one to visit.

  Atsisiųsti

 • 100 Lietuvos valstybingumo metų

  Spausdintas leidinys. Pagrindiniai istoriniai objektai Vilniuje. 1918 m. vasario 16 d. pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės Aktas padėjo pagrindą moderniai Lietuvos valstybei ir jos sostinei Vilniui. Tai viena svarbiausių datų tautos istorijoje – naujos, demokratiškai valdomos šalies įkūrimas.

  Atsisiųsti

 • Fotogeniškas Vilnius

  Spausdintas leidinys. Vilnius gausus panoraminių vietų, nuo kurių atsiveria senamiesčio ramybė, seni ir nauji namai, žavios perspektyvos ir užburiantys toliai, matomi tik nuo aukščiausių Vilniaus bokštų ar kalvų. Norint nufotografuoti tikrąjį Vilniaus veidą ir atskleisti jo jaukumą, reikia su juo susitikti, įsiklausyti ir susidraugauti.

  Atsisiųsti

 • Vilnius Pass

  Spausdintas leidinys. Vilniaus miesto kortelė (angl. Vilnius City Card) yra skirta turistams, norintiems geriau pažinti miestą. Kiekvienas, pirkdamas kortelę, gauna specialų katalogą, kuriame yra pateikta informacija apie visas siūlomas paslaugas ir nuolaidas. Informacija leidinyje yra pateikta  anglų, vokiečių, lenkų ir rusų kalbomis.

  Atsisiųsti

 • Halės turgus

  Spausdintas leidinys. Sakoma, kad norint pažinti šalį ir jos žmones, pirmiausiai reikia apsilankyti turguje. Tad kviečiame artimiau susipažinti su seniausiu Vilniaus Halės turgumi!

  Atsisiųsti

 • Vilnius City Map

  Spausdintas leidinys. Leidinyje pateikiami du žemėlapiai: Senamiesčio ir centrinės miesto dalies. Čia taip pat yra muziejų, galerijų, teatrų, bažnyčių, viešbučių, sąrašas bei naudingos nuorodos.

  Atsisiųsti

 • ŽEMĖLAPIS „VILNIUS VAIKAMS“

  Spausdintas leidinys.  Specialiai vaikams sukurtas maršrutas su 15 netipinių lankytinų vietų, apie kurias net ir retas suaugęs nedaug ką žino: drambliukų, ant nugaros laikančių šachmatų lentą, skulptūra, 1931 m. potvynio žyma ant bibliotekos sienos, šimtametės meškiukų figūros ant parduotuvės fasado ir kt. įdomybės.

  Atsisiųsti

 • Tradiciniai Lietuviški patiekalai ir Alus Vilniuje

  Spausdintas leidinys. Pažinkite Vilnių ragaudami lietuviškų patiekalų. Atsisiųskite pasirinktą maršrutą ir atsispausdinkite:

  Atsisiųsti

 • Sugiharos maršrutas

  Elektroninis leidinys. Naujame maršrute – Sugiharos pėdsakai, ir Japonijos bei Lietuvos šalių draugystės akcentai, ir išskirtinius lietuviškus suvenyrus ar patiekalus siūlančios vietos, šiuolaikinio meno oazės ir kt.

  Atsisiųsti

 • Pamatyk Vilnių su CycloCity

  Elektroninis leidinys. Kviečiame keliauti po Vilniaus centrą ir senamiestį su oranžiniu „Cyclocity“ dviračiu. Vilniaus turizmo informacijos centras paruošė maršrutą su žemėlapiu, kuriame nurodyti 52 taškai: muziejai, galerijos, bažnyčios, paminklai, kitos įdomios vietos. Šias vietas galite aplankyti važiuodami dviračiu ir jį palikti specialiose stotelėse. Atsisiųskite Vilnius Top10 CycloCity.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • 3 dienos Vilniuje

  Elektroninis leidinys. Atsisiųskite ir atsispausdinkite pasiūlymą, kaip praleisti laiką Vilniuje.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Meet in Vilnius

  Spausdintas leidinys. Tai profesionalus konferencijų ir kitų verslo renginių organizavimo Vilniuje gidas. Jame pateikta detali informacija apie Vilniaus mieste bei apylinkėse esančias įvairias vietas tinkančias verslo renginiams (konferencijoms, kongresams, seminarams, darbo mugėms, parodoms ir kt.) organizuoti. Leidinys išleistas anglų k.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Vilnius. Eime! Baisioji Užupio paslaptis

  Spausdintas leidinys. Antrasis šaunių paauglių – Aistės ir Simo – nuotykių maršrutas po Vilnių! Tai Akvilės Magicdust nupiešta grafinė istorija apie du gerus draugus, mėgstančius laisvu laiku, po pamokų, patyrinėti savo miestą. Skaitydami istoriją, eikite jų pėdomis – aplankysite 11 žymių Vilniaus objektų ir sužinosite, kokią baisią Užupio paslaptį atskleidė draugai.

  Atsisiųsti

 • Vilnius. Eime! Stebuklingas žemėlapis

  Spausdintas leidinys. Tai pirmasis Aistės ir Simo nuotykių maršrutas Vilniuje. Grafinė istorija pasakoja apie du draugus, kurie ieško savo dingusio šuns, bet atranda daug daugiau – paslaptingų miesto istorinių vietų ir neįprastų gyventojų. Jeigu eisi šių personažų pėdomis, aplankysi 8 žymius Vilniaus objektus ir sužinosi negirdėtų nematytų dalykų. Eime!

  Atsisiųsti

 • Leidinys Vilnius vaikams

  Vilnius vaikams: žemėlapis

  Spausdintas leidinys. Vilnius – draugiškas vaikams ir visai šeimai miestas. Sostinės savivaldybė spalvingą ir patogų žemėlapį, kurioje nurodytos įdomiausios vietos ir veiklos Vilniuje visai šeimai.

  Atsisiųsti

 • Dviračių maršrutai. Vilnius-Trakai-Kernavė

  Spausdintas leidinys. Leidinyje aprašyti 9 maršrutai: 3 – po Vilniaus miestą, 3 – po Trakus, 2 – po Kernavę ir vienas, sujungiantis šiuos miestus.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Vandens maršrutai ir aktyvios pramogos. Vilnius-Trakai-Kernavė

  Spausdintas leidinys. Leidinyje pristatomi 9 vandens turizmo maršrutai ir 50 pramogų objektų, esančių Vilniaus, Trakų ir Kernavės turistinėse vietovėse. Prie vandens turizmo maršrutų aprašymų pateikiama informacija apie lankytinus objektus ir baidarių nuomos paslaugas.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Jewish Heritage in Vilnius

  Spausdintas leidinys. Vilniuje gyveno ir kūrė žymūs judaikos mokslininkai, rabinai. Per 700 gyvenimo Lietuvoje metų žydai sukūrė turtingą ir įvairialypę kultūrą. Vilnius buvo vadinamas „Šiaurės Jeruzale“. Leidinyje pristatomas maršrutas, susijęs su žydų istorija ir kultūra Vilniuje.

  Atsisiųsti

 • Brodo vaikams ir jų vaikams. Vytautas Kernagis

  Elektroninis leidinys. Kultūrinis maršrutas “Brodo vaikams ir jų vaikams. Vytautas Kernagis” – puiki galimybė susipažinti su Brodo judėjimu ir paklajoti vietomis, kuriose to meto jaunimas leisdavo laiką, bei susipažinti su Vilniaus vetomis, kurios buvo svarbios Vytautui Kernagiui.

  Atsisiųsti

 • Czeslaw Milosz’s Vilnius

  Spausdintas leidinys. Leidinys apie Vilniaus vietas, susijusias su žymaus poeto, rašytojo, Nobelio premijos laimėtojo Česlovo Milošo gyvenimu (1920-1937).

   

  Atsisiųsti

 • Spalvinimo knygelė “Vilnius”

  Elektroninis leidinys. Spalvinimo knygelė “Vilnius” – leidinys su Vilniaus vaizdais, skirtas vaikams geriau pažinti miestą.

  Atsisiųsti

 • Pažinkime žydų istoriją ir paveldą Lietuvoje

  Elektroninis leidinys. Šiuo leidiniu siekiama prisidėti prie unikalaus litvakų kultūrinio ir istorinio palikimo sklaidos, visuomenės pagarbos tautinių mažumų kultūroms, ugdymo ir tolerancijos idėjų skleidimo.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti